09132761684
Info@AryanData.com

  سوالات متداول

    طراحی وب سایت

  تجارت با یک وب سایت کارآمد، می‌تواند به راحتی شناخته شده و اعتماد مشتریان را جلب نماید که در نهایت فروش شما را افزایش می‌دهد. از مهمترین معیارهای آریان ‌دیتا در ارئه خدمات طراحی سایت، انجام سفارش طراحی با توجه به نیاز و بودجه در نظر گرفته شده مشتری می‌باشد.

  طراحی سایتی زیبا و جذاب با معرفی بهتر به موتورهای جستجو، بالا بودن ترافیک سایت ( افزایش تعداد بازدیدکنندگان)  و فروش بیشتر از اهداف اصلی کلیه کاربران اینترنت است.

  web-design

  هر کسب و کاری بسته به زمینه فعالیتش نیازمند داشتن مجرایی جهت معرفی کالا و خدماتش به گروه مشتریان می باشد. طراحی وب سایت میتواند اولین گام در ورودتان به دنیای تجارت الکترونیک باشد. وب سایت شما می تواند بیانگر هویت کسب و کارتان مانند شناسنامه الکترونیکی شما باشد. رنگهای سازمانی، چیدمان وب سایت ، اطلاعات کافی، بروز بودن مطالب و محتویات سایت، جذاب و کابر پسند بودن سایت، شیوا و رسا بودن و در یک کلام داشتن کارایی کافی می تواند وب سایت شما را به پایگاه امنی بدل کند که مشتریان بالقوه و بالفعل بخشی از گشت و گذار اینترنتی خود را در وب سایت شما بگذرانند. علاوه بر اینها طراحی وب سایت بر خلاف گذشته که همچون طراحی یک کاتالوگ آنلاین انگاشته می شد، امروزه تبدیل به نقطه ثقلی در فروش سازمانهای تولیدی و خدماتی گشته و همچون یک نماینده فروش در عرصه اینترنت میتواند درآمد سرشاری را برای شما به ارمغان آورد.

  از دیگر مزایای سایت های طراحی شده می توان به Cross Browser بودن آنها (پشتیبانی در تمامی مرورگرها) اشاره کرد. Cross Browser بودن یکی از مهمترین معیارها در طراحی سایت است که متاسفانه اغلب رعایت نمی‌شود و باعث می‌شود صفحه سایت در همه مرورگرها به صورت صحیح نمایش داده نشود، این مزیت در آریان‌ دیتا با جدیت و دقت بالا رعایت می‌شود.

  درخواست سفارش طراحی وب سایت شما توسط واحد طراحی، تحلیل و آنالیز خواهد شد تا کلیه مواردی که روی رتبه سایت شما (seo - سئو) در موتورهای جستجو تاثیر دارد مانند لینک های مرتبط، بررسی و پیاده سازی شود. پس از ثبت سفارش طراحی صفحه (طراحی سایت)، اطلاعات مورد نیاز از شما خواسته می شود تا بر اساس آنها نسبت به ساخت صفحات وب سایت شما اقدام شود.

  طراحی سایت در آریان دیتا به دو صورت طراحی سایت داینامیک و طراحی سایت استاتیک انجام می‌شود :

  طراحی سایت داینامیک

  در صورتی که طراحی سایت شما به صورت داینامیک باشد، می‌توانید محتویات آن را به صورت آنلاین مدیریت نمایید، اطلاعات آن را تغییر دهید، اخبار منتشر کنید، رای گیری و نظر سنجی داشته باشید، فرم هایی برای دریافت اطلاعات ایجاد کنید و از بسیاری از امکانات دیگر در سایت خود استفاده نمایید.

  dynamic-websites

  طراحی سایت داینامیک به نوعی طراحی سایت گفته می‌شود که در آن، تمام نیازمندی های یک مشتری بررسی شده و بر اساس آن طرحی انعطاف پذیر طراحی می‌شود و صاحب وب سایت خود می‌تواند بر اساس ضرورت و صلاح دید خود، محتویات سایتش را به صورت Online تغییر دهد.

  در این نمونه از طراحی وب کنترل تمامی بخش های سایت در اختیار صاحب وب سایت است و وی بدون نیاز به تماس با طراح وب، خود شخصا می‌تواند مطالب سایت خود را اضافه و کم کند.

  طراحی سایت استاتیک

  سایت استاتیک یا ایستا به سایتی گفته می‌شود که در طول حیاتش چندان نیاز به تغییر ندارد، یا اگر هم داشته باشد، از نظر زمانی محدودیتی ندارد. در طراحی سایت استاتیک تمامی مطالب وب سایت به طراح وب ارائه می‌شود و هم زمان با طراحی، مطالب آن نیز در داخل صفحه گنجانده خواهد شد.

  static-website

  وب سایت های استاتیک امکان به روز رسانی و ویرایش توسط صاحب وب سایت را ندارند و کوچکترین تغییری در آن نیازمند تماس با طراح وب مربوطه و ارائه مطالب جدید است تا در هر صفحه قرار گیرد. تنها مزیت اینگونه وب سایت ها، هزینه تولید آن است که به نسبت سایت های داینامیک، کمتر است.